Zajęcia stałe - SZOK

Zajęcia stałe

zobacz galerię

Zumba

Zapraszamy serdecznie na  Zumbę.  Zajęcia odbywają się w każdy wtorek godzina 17:30 i każdy czwartek o godzinie 18:00. Zajęcia prowadzi Pani Magdalena Rybicka Wachowska.

zobacz galerię

Zajęcia fat burning

Zajęcia FAT BURNING, intensywny trening, który pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową, a także poprawi sprawność i wydolność organizmu. Prowadząca Katarzyna Elert.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 19.00

zobacz galerię

Ognisko muzyczne

Ognisko muzyczne prowadzone jest przez Pana Zdzisława Dziekana. Zajęcia prowadzone są indywidualnie. Naukę można pobierać na instrumentach t.j. : gitara akustyczna, keyboard, pianino, akordeon, skrzypce, saksofon. Zajęcia odpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Rozkład zajęć:

Wtorek od godziny 12:30

Czwartek od godziny 12:30

Piątek od godziny 13:00

zobacz galerię

ODLOTOWI taniec hip-hop

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godzinie 13:00. Grupę prowadzi Pani Julita Juzyszyn ze szkoły tańca FreeMind, która uczy dzieci podstaw tańca hip-hop. Grupa dedykowana jest dzieciom z klas I-III, zajęcia są odpłatne w kwocie 20zł za miesiąc. Zapraszamy serdecznie!

zobacz galerię

EPIDEMIA taniec hip-hop

Zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie 18:00. Grupę prowadzi Pani Julita Juzyszyn ze szkoły tańca FreeMind, która uczy młodzież podstaw tańca hip-hop. Grupa dedykowana jest dzieciom z klas IV-VI, zajęcia są odpłatne w kwocie 20zł za miesiąc. Zapraszamy serdecznie!

zobacz galerię

ZUMBA dla najmłodszych

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 16:00. Zajęcia dla dzieci z klas I-III. Zajęcia prowadzone są nieodpłatnie. Zapraszamy!

zobacz galerię

Pracownia plastyczna, rysunek, kompozycja, grafika.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 16:00, sala na piętrze, pracownia plastyczna. Zajmujemy się zarówno nauką podstaw rysunku, kompozycji jak i fotografią, grafiką. Grupa składa się z osób w różnym wieku i o różnych umiejętnościach, jednak każdy może liczyć na indywidualne podejście w zależności od poziomu zaawansowania i kierunku rozwoju. Zapraszamy serdecznie!

zobacz galerię

Zespół Osoria

Zespół Osoria
próby odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 18:00 w sali widowiskowej SzOKu. Zapraszamy!

 

Repertuar zespołu to pieśni i piosenki mało znane i zapomniane oraz popularne: sakralne, patriotyczne, żołnierskie, kresowe, biesiadne i ludowe. Zespół ma za sobą dużo koncertów z okazji świąt religijnych, państwowych , okolicznościowych w rodzinnej miejscowości oraz w wielu miejscowościach Powiatu Świebodzińskiego, Województwa Lubuskiego oraz ościennych. Zespół jest laureatem wielu przeglądów i konkursów . Zdobył wiele nagród i wyróżnień. Podczas przeglądu „Pejzaż Muzyką Malowany ” w Gościeszowicach w 2004r. zespół zajął I miejsce i zdobył nagrodę ufundowaną przez Marszałka Województwa Lubuskiego „ Dla najlepszego zespołu przeglądu”. W konkursie brało udział 44 zespoły. W Radiowej Liście Przebojów pt. „ Na Swojską Nutę” emitowanej w Radio Zachód w 2004r. piosenka „Marysiu buzi daj” zajęła V miejsce , natomiast w 2005r. piosenka „Muzyk nocy” zajęła I miejsce. W 2004r. zespół koncertował w Niemczech w miejscowościach k/Berlina Blankenfelde , Mahlov oraz Grossberen. Zespół „Osoria” reprezentował Powiat Świebodziński na Dożynkach Wojewódzkich we Wschowie, Babimoście oraz Dąbrówce Wielkopolskiej. W 2006r. zespół wystąpił w telewizyjnym programie pt.” Poszukiwacze Lubuskich Pereł” emitowanym w TVP 3 Poznań promującym Powiat Świebodziński. Podczas Wojewódzkiego Święta Konstytucji 3 Maja w 2006r. w Przełazach zespół został odznaczony Złotą Tarczą Powiatu Świebodzińskiego „…. za nieoceniony wkład w dorobek kulturalny powiatu” .

Zespół ma w swoim dorobku 3 płyty nagrane w studio nagrań Radia Zachód, są to „Kolędy”, „Piosenki Niepodległościowe ” i „Piosenki Biesiadne”.

Zespół Śpiewaczy OSORIA powstał w listopadzie 1999r. z inicjatywy Teresy Starzyńskiej dyrektor Szczanieckiego Ośrodka Kultury, która do współpracy w zakresie strony artystycznej zespołu zaprosiła muzyka Zbigniewa Jaśkiewicza.

Od dnia 6 stycznia 2014r. kierownikiem artystycznym zespołu jest Pan Zdzisław Dziekan W zespole śpiewa 28 osób.

Nazwa zespołu nawiązuje do bogatej i pielęgnowanej w Szczańcu historii miejscowości oraz do jej założycieli –Rodu Szczanieckich herbu „Osoria”

Partnerzy: